Říjen 2012

new start

26. října 2012 v 18:33 | Chloe Taylor. |  deníček.
Čusky busky,
takže je tu první, "smysluplnější" článek.. něco o tomto blogu, jak to s ním bude, a něco o mě. Tento blog je můj už několikátý, nějak jsem to přestala počítat. Většinou někdy vydržím jen dva, tří měsíce. Teda až na jeden, který měl skoro rok. Zůstala bych na něm, ale přišli na něj lidi ze školy.. takže si to možná dokážete představit. Pak jsem byla na blogspotu, ale totálně jsem na něj kašlala.. takže začínám znovu, tady. I když nevím na jak dlouho.
Zaměření, hlavně deníček, ale samozřejmě vás tu nebudu nudit jen mým nudným životem. Takže tu občas uvidíte nějaké moje oblíbené písničky, nějaký názorový článek, nebo něco z kosmetiky recenze, new in, a tak podobně, znáte to.
No a něco o mě..
Je mi 14 let, a chodím do 9. třídy. Jsem nejmenší a nejmladší ze třídy. Taky se tak ke mě podle toho chovají. Nemám ráda svoji školu. Nevermind. Netuším, na jakou chci jít střední, jen vím, že do Brna. Daleko odsud. Nejlepší kamarádku nemám. Já už na to tak nějak nevěřím, protože s nikým mi to nevydrželo " BFF " . Mám dost dobrých kamarádek, ale žádná není nejlepší, už ne. Momentálně jsem nejčastěji s Kafi (jmenuje se Hanka, ale já jí tak říkám podle jejího příjmení). Znovu jsem se spojila s mojí bývalou nejlepší kamarádkou. Jednoho krásnýho dne jsme se pohádali, a od té doby jsme se skoro rok neviděli, až do minulýho pátku, když jsme byli v kině na Paranormal Activity 4. A ve škole jsem většinou s Kafinou, nebo holkama ze třídy, ale už si taky nějak nerozumíme. Občas pokecám s holkama z nižších tříd, občas i s nějakým tím klukem. Ale je pravda, že jsem takovej ten uzavřenej typ. Nemám potřebu se pořád s někým bavit, chodit do hospody - jako ostatní ze třídy a z naší vesnice - nebo chodit na zábavy. Proto si radši zalezu do postele s dobrou knížkou, či filmem nebo seriálem.


wanna be affs ?

24. října 2012 v 16:19 | Chloe Taylor. |  ostatní.
Líbí se ti můj blog, a chceš se spřátelit? Jednoduše se sem zapiš. Snažím se obíhat co nejčastěji, tak 3x do týdne, občas tu ale nejsem delší dobu, a proto pak oběhnu a okomentuji starší články. Zapiš se, jen pokud se ti zalíbil obsah mého blogu, komentáře typu "ahoj, obíhám" nechci. Ráda bych komentáře k tématu. Nechci se přátelit jen tak s každým, proto tyto podmínky. Do komentářů prosím napiš svoji přezdívku a odkaz na blog.
Pokud tě beru, do týdne bych se měla ozvat, pokud ne, nemám bohužel o spřátelení zájem.